RING, 9k guld med blå sten, 1900-tal.

218345. RING, 9k guld med blå sten, 1900-tal.

Ringstorlek ca 16,5.
Vikt ca 4,4 gram.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 16,5.
Vikt ca 4,4 gram.

Slitage.

Antal besök: 439