KARMSTOL i ek och galon. 1960-talet.

218282. KARMSTOL i ek och galon. 1960-talet.

Karmstol i bonad ek med galonklädsel och svängd klädd ryggbricka
Höjd 78,5 cm
Bredd 55 cm
Djup 47 cm.

Bruksskick, repor, avskav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 78,5 cm
Bredd 55 cm
Djup 47 cm.

Bruksskick, repor, avskav.

Antal besök: 605