PARTI GLAS, 5 delar, Ulrica Hydman-Vallien och Bertil Vallien, Kosta Boda. signerade.

21824. PARTI GLAS, 5 delar, Ulrica Hydman-Vallien och Bertil Vallien, Kosta Boda. signerade.

Skål, ormdekor, Ulrica Hydman, Vallien, Kosta Boda. Vas och 3 ljusstakar, Bertil Vallien, Kosta Boda. Höjd ca 10-24 cm.

Slitage. Skål med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skål med nagg.

Antal besök: 1 709