MANSCHETTKNAPPAR 9 par samt HÄNGEN 4 st, silver, delvist förgyllt med diamanter, svensk import, 1900-talets andra hälft.

218183. MANSCHETTKNAPPAR 9 par samt HÄNGEN 4 st, silver, delvist förgyllt med diamanter, svensk import, 1900-talets andra hälft.

9 par samt 3 udda manschettknappar, silver delvist förgyllda med diamant á 0,02ct.
4 st hängen, silver delvist förgyllt med diamant ca 0,02ct.

Total vikt ca 102 gram.

Förgyllning med tillverkningsdefekter, oanvända.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 102 gram.

Antal besök: 987