BORD, halvmåneformat, marmorimiterad skiva, förgyllt, 1900-tal.

218158. BORD, halvmåneformat, marmorimiterad skiva, förgyllt, 1900-tal.

Höjd 76 cm.
Bredd 75 cm.
Djup 37 cm.

Bruksslitage.
Skivan repig.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76 cm.
Bredd 75 cm.
Djup 37 cm.

Bruksslitage.
Skivan repig.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 405