Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
BERTIL ÅGREN. Torrnålsgravyr "Portal, Canal Grande Venedig" Signerad Bertil Ågren. Numrerad 20/20. Daterad -76.
218148. BERTIL ÅGREN. Torrnålsgravyr "Portal, Canal Grande Venedig" Signerad Bertil Ågren. Numrerad 20/20. Daterad -76.
20x18 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
20x18 cm.
Garpenhus Auktioner
1 713