BERTIL ÅGREN. Torrnålsgravyr "Portal, Canal Grande Venedig" Signerad Bertil Ågren. Numrerad 20/20. Daterad -76.

218148. BERTIL ÅGREN. Torrnålsgravyr "Portal, Canal Grande Venedig" Signerad Bertil Ågren. Numrerad 20/20. Daterad -76.

20x18 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

20x18 cm.

Antal besök: 2 027