PARTI TENN, 10 delar, barock/rokoko stil, 1900-tal.

21811. PARTI TENN, 10 delar, barock/rokoko stil, 1900-tal.

Terrin, 2 par ljusstakar, 3 tallrikar och ett par kandelabrar. Höjd ca 16-25 cm.

Slitage. Kandelabrarna med graverad inskription.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 773