GLASSERVISDELAR, 24 + 6 delar, mestadels "Helga".

21804. GLASSERVISDELAR, 24 + 6 delar, mestadels "Helga".

Av "Helga":
6 vin, höjd 18 cm.
1 vin, höjd 18,5 cm.
6 champagnekupor, höjd ca 14 cm.
11 likör, höjd ca 11,5 cm.

1+5 st whisky, Helgamodell, enligt uppgift köpta i Finland, höjd ca 8,5 cm.

Bruksslitage. Enstaka mindre nagg på vinglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Av "Helga":
6 vin, höjd 18 cm.
1 vin, höjd 18,5 cm.
11 likör, höjd ca 11,5 cm.

Antal besök: 1 052