TOROLF ENGSTRÖM. Skulptur, 1900-tal.

218014. TOROLF ENGSTRÖM. Skulptur, 1900-tal.

bemålad gips på träsockel. Höjd 19 cm.

Smärre nagg och färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre nagg och färgslitage.

Antal besök: 4 430