LODUR, omkring 1900.

LODUR, omkring 1900.
217945. LODUR, omkring 1900.

Lod och pendel finns, höjd ca 130 cm.

Slitage, smärre skador. Maskstunget.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
217945. LODUR, omkring 1900.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 809