MOHAMED ZOUARI. Olja på duk, signerad, Tunisien.

217937. MOHAMED ZOUARI. Olja på duk, signerad, Tunisien.

25,5 x 20,5 cm ( duken ).
44 x 39 ( ramens yttermått ).

Gör en kostnadsfri värdering!

25,5 x 20,5 cm ( duken ).
44 x 39 ( ramens yttermått ).

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 708