ÄMBETSVÄRJA, Mellaneuropa, tidigt 1800-tal.

217927. ÄMBETSVÄRJA, Mellaneuropa, tidigt 1800-tal.

Klinga troligen äldre. Total längd 98 cm.

Slitage, märken, repor, rost, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 135