SKULPTURER, 5 st, gips samt terrakotta, delvis signerade.

217910. SKULPTURER, 5 st, gips samt terrakotta, delvis signerade.

Höjd (inkl. socklar) ca 14,5 - 24,5 cm.

Slitage och skador. 4 st med signatur / märkning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 824