Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
MINAKO MASU. Etsning. "Föremålet" Signerad Minako Masui. Daterad -80. Numrerad 10/90.
217885. MINAKO MASU. Etsning. "Föremålet" Signerad Minako Masui. Daterad -80. Numrerad 10/90.
30x25 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
30x25 cm.
Garpenhus Auktioner
735