HANDSPEGEL, tenn, C G Hallberg, 1900-talets första hälft.

217872. HANDSPEGEL, tenn, C G Hallberg, 1900-talets första hälft.

Höjd 23 cm. Baksida med signatur.

Sltiage och skador. Möjligen senare spegelglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 626