Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
SVENNE WESTIN. Fantasilandskap, olja på duk, signerad och daterad -88.
217850. SVENNE WESTIN. Fantasilandskap, olja på duk, signerad och daterad -88.
97x162 cm.
Mindre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
97x162 cm.
Mindre fläckar.
Göteborgs Auktionsverk
3 097