AKVARELLER, 2 st, Japan, signerade Miyajo samt Fujiwara + Mako, 17/1800-tal enligt text a tergo.

217843. AKVARELLER, 2 st, Japan, signerade Miyajo samt Fujiwara + Mako, 17/1800-tal enligt text a tergo.

Motiv av sjöfåglar. Bildyta ca 26 x 27 cm. Tillhört Japanska magasinet i Stockholm enligt text a tergo.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 1 025