INGA-GRETA NILSSON-LINDEN. Stilleben med blommor, akvarell, signerad 1940.

217839. INGA-GRETA NILSSON-LINDEN. Stilleben med blommor, akvarell, signerad 1940.

45 x 34 cm.

Gulnad passepartout.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 34 cm.

Gulnad passepartout.

Antal besök: 2 141