DOSOR, 3 st, silver, Holland 1800-tal, ca 78 gram.

217789. DOSOR, 3 st, silver, Holland 1800-tal, ca 78 gram.

Dosa med dekor i filigran, ca 5 x 5 cm. Dosa oval med graverad dekor, ca 6 x 4,5 cm. Dosa oktagon med graverad dekor, ca 6 x 4 cm.

Bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor och slitage.

Antal besök: 970