4 vinglas, gulddekor, höjd 19 cm.
6 likörglas, pantograferade, gröntonade, höjd 9 cm.
4 mindre selter, pantograferade, höjd 9 cm.
7+2 vinglas, dekor av blommor, höjd 13,5 - 14 cm.
4 likörglas, dekor av blommor, höjd 9 cm.
5 selter, dekor av blommor, höjd ca 13,5 cm.
Slitage. Enstaka nagg.
Slitage. Enstaka nagg.