SOPPSLEV samt SÅSSLEV, silver, Sverige och England, 1800-tal.

217612. SOPPSLEV samt SÅSSLEV, silver, Sverige och England, 1800-tal.

Skaft i svärtat trä. Längd 32-39 cm.

Smärre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bucklor.

Antal besök: 686