Bordslampa, metall och porslin, tot höjd inkl skärm ca 48 cm.
Vägglampetter 1 par, dekor av blommor, höjd ca 25 cm.
Vägglampetter 1 par, höjd ca 24 cm.
Slitage. Skador. Krackelyrer.
Slitage. Skador. Krackelyrer.