FIGURINER, 6 st. Brons, Asien, 1800/1900-tal.

217566. FIGURINER, 6 st. Brons, Asien, 1800/1900-tal.

Höjd 10 - 13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 - 13,5 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 729