EMMAMÖBLEMANG,3 delar, tapetserarstil, 1800-talets slut.

217527. EMMAMÖBLEMANG,3 delar, tapetserarstil, 1800-talets slut.

Soffa, 1 par Emmafåtöljer.

Bruksslitage,åldersslitage, missfärgat tyg.
Hål i tyget rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa, 1 par Emmafåtöljer.

Hål i tyget rygg.

Antal besök: 1 210