SONJA EM ANDERSSON. "Dans i glas", olja på duk, signerad.

217485. SONJA EM ANDERSSON. "Dans i glas", olja på duk, signerad.

Ca 84 x 64,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 84 x 64,5 cm.

Antal besök: 2 565