INGEBORG ÅKERMAN. Kunslandskap, olja på duk, signerad I. Åkerman.

217468. INGEBORG ÅKERMAN. Kunslandskap, olja på duk, signerad I. Åkerman.

23 x 30 cm.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 30 cm.

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 4 099