LJUSSTAKAR, ett par, tenn, stämplade "J.L.H. Svenskt tenn".

217464. LJUSSTAKAR, ett par, tenn, stämplade "J.L.H. Svenskt tenn".

Höjd 24,6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24,6 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 9 236