WILLIAM FREDERICK HULK. Kor med kalv, olja på duk, signerade W.F. Hulk.

217385. WILLIAM FREDERICK HULK. Kor med kalv, olja på duk, signerade W.F. Hulk.

31 x 25,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 25,5 cm.

Antal besök: 2 170