HÄNGSKÅP, 1800/1900-tal.

HÄNGSKÅP, 1800/1900-tal.
217360. HÄNGSKÅP, 1800/1900-tal.

Längd 92, bredd 33, höjd 111 cm.

Slitage, repor, märken. Renoverat, omarbetat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 921