RITINSTRUMENT, 3 lådor, 1900-tal.

217327. RITINSTRUMENT, 3 lådor, 1900-tal.

3 lådor ritinstrument, delvis passare med grader i mässing.

Slitage samt stora lådan ej komplett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 301