VASER, 3 st, porslin, Rörstrand samt Gustafsberg.

217317. VASER, 3 st, porslin, Rörstrand samt Gustafsberg.

Design av Josef Ekberg, Olle Alberius samt Ilse Claesson. Höjd 10-16 cm.

Fotringsnagg samt smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 806