PASSBITSLÅDA, med 31 bitar, C.E. Johansson, Eskilstuna. 1900-tal.

217312. PASSBITSLÅDA, med 31 bitar, C.E. Johansson, Eskilstuna. 1900-tal.

Trälåda med bits
Längd 31,5, bredd 11 cm.

En bit saknas, smärre slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trälåda med bits
Längd 31,5, bredd 11 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 834