FIGURIN, flintgods, Goldschieder, Österrike.

217306. FIGURIN, flintgods, Goldschieder, Österrike.

Dansande dam. Höjd 35 cm.

En omfattande lagning samt glasyrkrackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dansande dam. Höjd 35 cm.

Antal besök: 964