BROSCHER, 2 st, silver, Gertrud Engel, 1900-tal.

217304. BROSCHER, 2 st, silver, Gertrud Engel, 1900-tal.

En brosch i form av klöverblad, Gertud Engel, Anton Michelsen Danmark
En brosch Gertrud Engel, MIC Stockholm 1952.
Ca 6 x 3 respektive 5 x 3,5 cm.

Bruksslitage. Böjda nålar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Böjda nålar.

Antal besök: 4 160