SNUSFLASKOR, glas, 2 stycken, 1900-tal, Kina, signerade.

217237. SNUSFLASKOR, glas, 2 stycken, 1900-tal, Kina, signerade.

Höjd 7,5 respektive 10;0 cm.

Den gröna proppens "tätning" avkortad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7,5 respektive 10;0 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 482