HENRI CARTIER BRESSON, BOK, "The decisive moment", 1952.

217232. HENRI CARTIER BRESSON, BOK, "The decisive moment", 1952.

"The decisive moment, photographs by Henri Cartier Bresson", Simon and Schuster, New York, 1952
Omslag av Henri Matisse.

Slitage. Skyddsomslag nött och sprucket, bindning med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omslag av Henri Matisse.

Antal besök: 1 714