PER EKSTRÖM. Olja på duk, Solnedgång vid sjö, signerad P.Ekström.

217113. PER EKSTRÖM. Olja på duk, Solnedgång vid sjö, signerad P.Ekström.

57 x 99 cm.

Per Ekström (1844–1935)

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 99 cm.

Per Ekström (1844–1935)

Antal besök: 3 830