KEITH HARING. Plansch. Offsettryck "Untitled" Motiv av hund. Osignerad.

217081. KEITH HARING. Plansch. Offsettryck "Untitled" Motiv av hund. Osignerad.

78x78 cm.
Märkt Transtrand IKEA.
Keith Haring 1958-1990 Untitled 1990
Published by teNeves
All rights reserved
Printed in Germany.

Stötskador på kanterna.

Keith Haring (1958–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

78x78 cm.
Märkt Transtrand IKEA.
Published by teNeves
All rights reserved
Printed in Germany.

Stötskador på kanterna.

Keith Haring (1958–1990)

Antal besök: 13 717