THERESIA SANDSTRÖM. Fiskare till havs. Olja på duk, signerad. Daterad 1929.

21707. THERESIA SANDSTRÖM. Fiskare till havs. Olja på duk, signerad. Daterad 1929.

57x98 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

57x98 cm.

Antal besök: 1 222