DRYCKESKANNA, Fajans 17/1800-tal.

217050. DRYCKESKANNA, Fajans 17/1800-tal.

Motiv med blommor, lock i koppar.

åldersslitage, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersslitage, lagningar.

Antal besök: 807