LJUSKRONA, IKEA, 2000-tal.

LJUSKRONA, IKEA, 2000-tal.
2169823. LJUSKRONA, IKEA, 2000-tal.

Svartlackerad metall. 10 ljushållare.
Höjd exlusive kedja ca 60cm, Diameter ca 63cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 366