KAMINDELAR, 3 ST, gjutjärn, 1800/1900-tal.

216965. KAMINDELAR, 3 ST, gjutjärn, 1800/1900-tal.

Kaminlucka "Glöd No 2", Husqvarna, höjd 28 cm.
Del till kamin med dekor av blommor, omärkt, höjd 43 cm.
Sotlucka, höjd 23,5 cm.

Slitage, skador, rostanlupna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sotlucka, höjd 23,5 cm.

Slitage, skador, rostanlupna.

Antal besök: 2 423