KUPÉLYKTOR, 1 par. metall och glas, 1900-tal.

216958. KUPÉLYKTOR, 1 par. metall och glas, 1900-tal.

Höjd 25 cm.

Slitage, skador, rostanlupna. Senare elektrifierade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Antal besök: 426