SKINNJACKA, Lewis Leather, MC-modell, omkring 1900-talets mitt.

216949. SKINNJACKA, Lewis Leather, MC-modell, omkring 1900-talets mitt.

Storlek ca 50 - 52 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek ca 50 - 52 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 1 855