ROBERT RAUSCHENBERG (1925-2008). "Passport" From Ten from Leo Castelli 1967. Screentryck på tre plexiglasskivor.

21685. ROBERT RAUSCHENBERG (1925-2008). "Passport" From Ten from Leo Castelli 1967. Screentryck på tre plexiglasskivor.

Signerad och numrerad Rauschenberg 197/200 -67. Diameter 51 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor.

Antal besök: 1 394