ANDERS A JÖNSSON. Olja på pannå. Kustbild med hus. Signerad Anders. A. Jönsson.

216820. ANDERS A JÖNSSON. Olja på pannå. Kustbild med hus. Signerad Anders. A. Jönsson.

18x40 cm.
Född 1907 i Barsebäck, Skåne, avled 2002 i Malmö.

Nålmärken i hörnen.

Gör en kostnadsfri värdering!

18x40 cm.

Nålmärken i hörnen.

Antal besök: 1 637