SOFFA, trol. Torbjørn Afdal för Stranda Industri, Bruksbo, 1960/70-tal.

216759. SOFFA, trol. Torbjørn Afdal för Stranda Industri, Bruksbo, 1960/70-tal.

Läderklädsel, etikettmärkt, längd 200 cm.

Omfattande slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande slitage och repor.

Antal besök: 2 292