SPARBÖSSOR, Mässing, 1800/19-tal.

216740. SPARBÖSSOR, Mässing, 1800/19-tal.

Sparbanken Hernösand, höjd 20 cm,
Örebro läns sparbank, höjd 16 cm.

Åldersslitage, nyckel finnes ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 393