SMIDESLÅS, Järn, 1700/18-tal.

SMIDESLÅS, Järn, 1700/18-tal.
216711. SMIDESLÅS, Järn, 1700/18-tal.

Ett flertal.

Åldersslitage, bruksslitage rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett flertal.

Antal besök: 1 793