FILTAR, 3 st, virkade "Mormorsrutor", 1900-tal.

216695. FILTAR, 3 st, virkade "Mormorsrutor", 1900-tal.

Respektive mått:
Ca 217 x 152 cm.
Ca 187 x 100 cm.
Ca 184 x 114 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Respektive mått:
Ca 217 x 152 cm.
Ca 187 x 100 cm.
Ca 184 x 114 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 357